Sırala
Görünüm
Toplam 405 ürün görüntüleniyor.

ELECTROLUX PROFESYONEL BULAŞIK MAKİNESİ

Electrolux Profesyonel Tezgah altı ve Bardak Yıkama Makineleri

Elektrik, su, deterjan, parlatıcıda yapılan tasarruf sayesinde yıl içinde cebinizde kalan 730€’nun tadını çıkarın ve bununla birlikte optimum performansı garanti edin.

Green&clean’in Wash-Safe Control özelliği ile sanitasyon ve durulama kalitesi garanti edilir.

Bakteriler ve bir ortamda büyümeleri için ideal durumları 20 ile 60°C (maks. 75 °C) arasında bir sıcaklıktadır. Wash-Safe Control, 84 °C sabit durulama sıcaklığı sayesinde bakterileri ortadan kaldırır.

Program başına sadece 2,5 litre tüketin ve yılda € 730 tasarruf edin.

İkili üst ve alt yıkama ve durulama kolları sayesinde tam deterjan giderme ve maksimum performans.

Sabit 84°C durulama sıcaklığını garanti eden Wash-Safe Control ile üstün hijyen ve optimum durulama sonuçları.

Electrolux Profesyonel Giyotin Tip Bulaşık Makineleri

Her zaman biraz daha fazlası ile: Maksimum güvenilirliğin yanında verimlilik; yenilikçi teknoloji ile birlikte kullanım kolaylığı; su, enerji ve deterjan tasarrufu ile birleştirilmiş üstün performans.

Daha düşük işletme maliyetleri ve çevreye daha az etki için daha az su, enerji, deterjan ve parlatıcı tüketimi.

Tüm deterjan kalıntılarını gideren, sınıfının en iyisi yıkama ve durulama performansı.

Benzersiz WASH·SAFE CONTROL (Güvenli Yıkama Kontrolü) cihazı, 84°C sabit sıcaklıkta durulama suyu sağlar.

Electrolux Profesyonel Konveyörlü Bulaşık Makineleri

Electrolux Professional green&clean Konveyörlü Tip Bulaşık Makineleri, bulaşık yıkama alanınızı en üst düzeye çıkarmanıza ve düzenlemenize yardımcı olan gerçek zamanlı verilere erişim sağlayan mükemmel ve sağlam güvenilir çözümlerdir. Yükleme sonrasında kârlılığınızı arttırın ve işlerinizi OnE Connected ile izleyin.

Tekli ve komple çözümler için güvenilir The OnE iş ortağı olan Electrolux Professional, green&clean Tek Durulamalı, Çift Durulamalı ve Çoklu Durulamalı Konveyörlü Tip Bulaşık Makineleri ile her ihtiyacı karşılayacak geniş bir cihaz yelpazesi sunar.

ELECTROLUX PROFESYONEL FIRINLAR

Electrolux Profesyonel Konveksiyonlu Fırın

Crosswise Konveksiyon Fırınlar profesyonel ürün serisi, çok yönlü pişirme seçenekleri, yüksek kapasite ve kullanıcı dostu kontrol paneli ile daima dengeli pişirme sonuçları elde edersiniz

Kusursuz Yumuşaklık
Nemlendirme teknolojimiz ile her seferinde mükemmel pişmiş yemeklerin keyfini çıkarın. Nemlendirme sistemi yiyeceklerin her seferinde yumuşak kalmasını sağlar böylece ağırlık farklarını minimuma indirir.

Dengeli Pişirme
Sıcaklığın eşit dağıtılması her tepsinin ve seviyenin aynı miktarda ısı almasını sağlar.

Geliştirilmiş buhar üretimi yemeklerinizi yeni bir seviyeye çıkaracak geliştirilmiş buhar üretimi, seçeneği ile daha zengin tatlar ve dokular yakalayın.

Crosswise Konveksiyon Fırınlar hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın

Electrolux Profesyonel Skyline Kombi Buharlı Fırınlar

Yeni SkyLine Kombi Fırınlar üstün performans sağlamak için tasarlandı.Sezgiseldir ve kolay kullanılabilir; pişirme yöntemlerinizi değiştirmeye hazır olun. Enerji tüketim maliyetlerinizden %20’ye varan oranda tasarruf edin, en hızlı ve verimli şekilde çalışın. Yeni Plan-n-Save özelliği, pişirme sırasını optimize etmek ve harcamalarınızı en aza indirmek için yapay zekaya dayalı yeni bir mantık uygular. Cook&Chill “Pişir&Soğut” çözümümüz ile mutfağınızı daha verimli, üretken ve stressiz hale getirin: SkyDuo, Skyline Fırınlar ve Şok Soğutucular arasındaki kesintisiz iletişimi sağlar.
Çevreci verimlilik sayesinde, %10’a varan oranda kâr. Su, enerji ve kimyasal tasarrufu, SkyLine Kombi Fırın ile daha yüksek kârlılığa dönüşüyor.
Yeni OptiFlow hava dağıtım sistemi sayesinde, mükemmel derecede eşit pişirme. Lambda sensörü ile ekstra hassas nem kontrolü, tüm modellerde bulunmaktadır.

Eko-pişirme modu ve otomatik programlar, özellikle mümkün olan en üst seviyede çevre dostu olmak için tasarlanmıştır ve daha fazla verimlilik ve kârlılık elde etmenizi sağlar.

Geliştirilmiş hazne yalıtımıüçlü cam kapı ve optimize edilmiş kabin tasarımı ile yeni Kombi Fırınımız, şimdiye kadarki en düşük enerji tüketimi seviyesine erişti. Yüksek hassasiyetli kontrol sistemi, 26 farklı sensör sayesinde, enerji kullanımını optimize eder.

Plan-n-Save ile %10’a varan oranda enerji tasarrufu sağlayın. Sunacağınız menüye karar verdiğinizde SkyLine Kombi Fırın, pişirme sırasını optimize etmek için yapay zekaya dayalı yeni mantığını uygular.

Anahtar Cycles+’larımızdan bazıları:

 • Rejenerasyon. Sadece 7 dakika içerisinde yiyeceklerinizi servise hazır hale getirir.
 • Statik Kombi. Daha hassas bir hava dağılımı sağlamak için.
 • Düşük Isıda Pişirme. Taze etlerin “olgunlaşma” sürecini 1 günden 1 saate düşürür. Bu program ile etin ağırlık kaybı %50 oranında azalır. (SkyLine fırınlar ile geleneksel pişirme programları karşılaştırıldığında)
 • Kurutma. Düşük ısıda pişirme ve sıfır nem kombinasyonu sayesinde, gıdaları kurutur ve bu esnada gıdaların yoğunluk, lezzet ve besin değerleri korunur.

Tüm arayüzü favori ayarlarınız, menü ve resimler ile kişiselleştirebilirsiniz.

ELECTROLUX PROFESYONEL 900XP VE 700XP PİŞİRME SERİLERİ

 • Otomatik Makarna Pişirici HP oldukça çok yönlüdür. Yalnızca makarna pişirmekle kalmaz; et, sebze, patates, pirinç, tahıl ve daha fazlasını da haşlar.
 • PowerGrill: Yüksek performanslı ızgara sistemi ve üstün ısı dağılımı.
 • 1200mm-genişliğinde Fry TopHP: Süper verimlilik ve pişirme kalitesi sunan çizilmez yüzey.
 • Gazlı konveksiyon fırın: 2 kademede pişirme ile daha yüksek verimlilik ve mutfak işlemlerinin en üst düzeye çıkarılması.
 • Yüksek güçlü Setüstü Endüksiyon Ocak ve Woklar düşük ısı emisyonunu garanti eder, yüksek düzeyde enerji tasarrufu ve ideal bir ortam sağlar.
 • Elektrikli Setüstü Ocak emek yoğun küçük mutfaklarda standart elektrikli pleytlere göre yüksek verimlilik sağlar.
 • 700&900XP gazlı ocaklar, kesintisiz enerji kontrolü sayesinde artık daha geniş bir sıcaklık kontrol aralığı sunuyor.

ELECTROLUX PROFESYONEL ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ

Electrolux Professional Classic Espresso Kahve Makinesi tek gruplu, iki gruplu veya üç gruplu bir makine seçin.Termal istikrar ve güvenilir kahve alımı için doğrudan monte edilen boyler grubu başlığı, karmaşık servis kolaylığı için bileşenlere kolay erişim ve sınırsız buhar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.