Electrolux Professional LMP500BF1 Standlı Hamur Açma Makinesi, 1 Hızlı, 500 mm
Ürün Kodu : ELC.603536
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • İade & Teslimat
  • Garanti Bilgisi
  • Tavsiye Et
  • Resimler
    Büyük üretimler için bantlı hamur açma makinesi.
    Çalışma genişliği 500 mm ve bant uzunluğu 1000 mm'dir.
    Bir joystick'in hareket ettirilmesiyle yuvarlanma yönü tersine çevrilebilir.
    Un kabı makinenin üstüne sabitlenmiştir.
    Yaralanmaya karşı güvenlik mikro anahtarıyla donatılmış, yapıya menteşeli güvenlik ızgaraları.
    Izgaralar tehlikeli bir seviyeye yükseltilirse motor durur.
    Sigortalarla genel elektrik koruması.
    Motor bir devre kesiciyle korunmaktadır.
    Yuvarlanma yönünü değiştirmek için uzaktan ayak pedalı, isteğe bağlı aksesuar olarak mevcuttur.
    Tekerleklere monte edilmiş, zeminde duran kemerli yufka açma makinesi.
    Tek hız
    Bant giriş besleme hızı 12,2 m/dak ve çıkış besleme hızı 22,5 m/dak.60 mm çaplı silindirler, kalınlığı 0,1 ila 34 mm arasında değişen levhalar için ayarlanabilir.
    Teknik Özellikler
    • Besleme gerilimi: 230/400 V/3 ph/50/60 Hz
    • Toplam Watt: 0,75 kW
    • Dış boyutlar, Genişlik: 2380 mm
    • Dış boyutlar, Derinlik: 890 mm
    • Dış boyutlar, Yükseklik: 1265 mm