Electrolux Professional LMP500B8T3 Set Üstü Hamur Açma Makinesi, 1 Hızlı
Ürün Kodu : ELC.616037
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • İade & Teslimat
  • Garanti Bilgisi
  • Tavsiye Et
  • Resimler
    Büyük üretimler için bantlı hamur açma makinesi.
    500 mm çalışma genişliği ve 800 mm uzunluğunda bant.
    Bir joystick'in hareket ettirilmesiyle yuvarlanma yönü tersine çevrilebilir.
    Un kabı makinenin üstüne sabitlenmiştir.
    Yaralanmaya karşı güvenlik mikro anahtarıyla donatılmış, yapıya menteşeli güvenlik ızgaraları.
    Izgaralar tehlikeli bir seviyeye yükseltilirse motor durur.
    Sigortalarla genel elektrik koruması.
    Motor bir devre kesiciyle korunmaktadır.
    Yuvarlanma yönünü değiştirmek için uzaktan ayak pedalı, isteğe bağlı aksesuar olarak mevcuttur.
    Masa üstü kurulumlar için tasarlanmıştır.
    Tek hız
    Bant giriş besleme hızı 12,2 m/dak ve çıkış besleme hızı 22,5 m/dak.60 mm çaplı silindirler, kalınlığı 0,1 ila 34 mm arasında değişen levhalar için ayarlanabilir.Üst ve alt silindir sıyırıcılar temizlik için kolayca çıkarılabilirYerden tasarruf etmek için kaydıraklar kaldırılabilir ve kayışlar yıkama için çıkarılabilir.Krom kaplı çelik makaralar.
    Teknik Özellikler
    • Besleme gerilimi: 230/400 V/3 ph/50/60 Hz
    • Toplam Watt: 0,55 kW
    • Dış boyutlar, Genişlik: 2050 mm
    • Dış boyutlar, Derinlik: 880 mm
    • Dış boyutlar, Yükseklik: 660 mm