Sırala
Görünüm
Toplam 251 ürün görüntüleniyor.

OMAKE ENDÜSTRİYEL MUTFAK KİMDİR?

Omake Endüstriyel Mutfak bir Ömer Atiker Holding A.Ş. firması olup, 2019 yılında, Konya'da üretimine başlamıştır. Omake endüstriyel mutfak ağırlıklı olarak kafeterya - büfe pişirme ve hazırlık ekipmanlarının üretimini gerçekleştirmektedir.

OMAKE MİKSER FİYATLARI

Omake endüstriyel mutfak üretimi olan 7 litre set üstü mikser fiyatlarına websitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Omake endüstriyel set üstü mikser 7 litrelik çıkarılabilir paslanmaz çelik kazana ve çeşitli karıştırıcı uçlara sahiptir. Sanayi kullanımı için uygun olan set üstü mikser, hız kontrollü motor ve emniyet switchi sayesinde güvenli bir kullanım ile uzun süre dayanıklılığını korur.

OMAKE TOST MAKİNESİ FİYATLARI

Omake endüstriyel, sanayi tipi tost makineleri 8,12,16 ve 20 dilim kapasiteli oluklu ve çiftli kapak seçeneğiyle üretilmektedir. Paslanmaz çelik kasalı ve otomatik termostat sayesinde sık kullanımlarda sizi yarı yolda bırakmaz en iyi performansı almanızı sağlar.

OMAKE WAFFLE MAKİNESİ FİYATLARI

Omake endüstriyel mutfak üretimi olan waffle makinelerinde onlarca farklı çeşit bulunmaktadır. Waffle makinesi üretiminde adete çığır açan Omake endüstriyel mutfak üretmiş olduğu ürünlerle şimdiden endüstriyel mutfak sektörünün vazgeçilmezi halinde gelmiştir. Omake endüstriyel mutfak üretimi olan waffle makinelerinin tamamının fiyatına websitemizden ulaşabilirsiniz.

OMAKE BAR BLENDER FİYATLAR

Omake endüstriyel mutfak Türkiye'de en fazla bar blenderını bünyesinde barındıran bir markadır. Omake markası ile onlarca bar blenderı farklı özelliklerde ürün kataloğunda yer almaktadır. Detaylı bilgi ve tüm Omaker bar blender fiyatlarına ulaşmak için websitemizi ziyaret ediniz. Omake bar blenderları yüksek kaliteli olduğu gibi aynı zamanda da uygun ve avantajlı fiyatlarıyla da kullanıcı dostudur.

OMAKE İNDÜKSİYON OCAK FİYATLARI

Omake endüstriyel mutfak markasına ait onlarca indüksiyonlu ocak bulunmaktadır. Bu indüksiyonlu ocaklar, güç, model ve ölçüleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Şeflerin ihtiyaç alanına ve kullanım koşuluna göre herkese hitap edecek bir indüksiyon ocak bulunmaktadır. Omake endüstriyel mutfak indüksiyon ocaklarının tamamı web sitemizde mevcut olup, en uygun ve avantajlı fiyatlara ulaşmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.