Bezzera Victoria - 2GR Otomatik Espresso Makinesi, 2 Gruplu, Tall Cup-Yüksek Şase

Ürün Kodu : SB.VICTORIA2GR
433.398,70
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • İade & Teslimat
 • Garanti Bilgisi
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • El yakmayan buhar çubuğu

  AĞIR HİZMET ÇOK KAZANLI TEKNOLOJİ VICTORIA

  Kahve makinesi sistemi, dünya çapında kahve endüstrisinin evriminin talebini karşılamaktadır; Üçlü kazan sistemi, doğru sıcaklık ayarının programlanmasına izin verirken, demleme profil sistemi, tek bir kaynaktan ve dünyanın dört bir yanından gelen sofistike kahve karışımlarından en iyi şekilde yararlanmak için basınç profillerini programlamaya izin verir.

  ÇOK KAZANLI SİSTEM

  Doğru zamanda nihai üretim kapasitesi: Victoria sistemi, özel Açma / Kapama anahtarlı 3 bağımsız kazanla donatılmıştır: sol buhar çıkışlı kazan, sağ buhar ve sıcak su çıkışlı kazan ve her demleme ünitesinin kendi kahve kazanı vardır , kesintisiz bir buhar jeneratörü elde etmek için 2 ana buhar kazanı özel bir program ile bağlanmıştır.

  TFT EKRAN PROGRAMLAMA

  Programlama, son teknoloji ürünü dokunmatik ekranlarla yapılır; özel bir arabirim ile makine parametrelerini kolayca önceden ayarlanmış profilleri kullanarak veya maksimum özelleştirme fırsatı vererek programlamaya olanak tanır.

  BEZZERA basınç profili patentini kullanarak, özel düşük basınç programları ile damla kahve ve bitkisel infüzyonu yapmak mümkündür.

  PATENTLİ DEMLEME PROFİLİ SİSTEMİ Çift kazanlı hidrolik sistem, kahve ekstraksiyon deneyimini en üst düzeye çıkarmak için basınç profillerinin 3 ila 11 bar arasında ayarlanmasına izin veren Volumetrik bir dozaj ile çizilir. BEZZERA basınç profili patentini kullanarak, özel düşük basınç programları ile damla kahve ve bitkisel infüzyonu yapmak mümkündür.

  OTOMATİK SU YENİLENMESİ

  Ph ve su kalitesini kontrol altında tutmak için Su ve Buhar kazanlarının otomatik rejenerasyon sistemi günlük geri dönüşümün programlanmasına olanak tanır.

  KAHVE SICAKLIĞI KONTROLÜ

  PID termostatlı yeni kahve çıkarma sıcaklık kontrol sistemi, hidrolik devre termo kararlılığı sayesinde her bir kahve türünün aromalarının yüceltilmesi sağlanır.

  Servis Boyler Kapasitesi: 2x6 lt

  Kahve Boyler Kapasitesi: 2x1 lt

  Net Ölçüler: 820x680x560 mm

  Güç: 7.300W

  Voltaj: 380V

  Ağırlık: 100 Kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.